HAKKIMIZDA

Yönder Okulları 2011 yılında Prof. Dr. Üstün Dökmen ve Uzman Klinik Psikolog Süleyman Hecebil tarafından kuruldu. Mesleklerindeki vizyoner kimlikleri, kurucuları oldukları Üstün Dökmen Yaşam Boyu Gelişim ve Eğitim Akademisi ve Küçük Şeyler Anaokulu markalarındaki engin tecrübeleri ile güçlü bir eğitim markasını oluşturdular.

Yönder Okulları olarak ilköğretim ve ortaöğretim kademelerinde yüksek kalite ve standartta bir eğitim hizmeti vermeyi kendimize yol haritası olarak belirledik. ‘Yarınlara Sözümüz Var’ mottosu ile eğitim alanındaki alışkanlıkları ve standartları değiştirmek, hızla değişen dünyada ‘’Geleceğin Yönderleri’’ olmaları için ihtiyaç duyacakları yetkinlikleri öğrencilerimize kazandırmak en büyük amacımız. Ulusal ve uluslararası düzeyde aldıkları yüksek standarttaki eğitimle öğrencilerimiz; bilimde, sanatta, sporda, teknolojide ve dünya siyasetinde, kısacası yaşadıkları dünyada söz sahibi olacak potansiyel birer değer olmaktadırlar. Yönder Okulları’ndan mezun olan öğrenciler öncelikle ‘’kendi benliğine liderlik etmeyi’’ öğrenmektedirler.

Yönder Okulları olarak yeni nesiller yetiştirmenin sorumluluğu, ülkemize ve anne – babalara söz vermiş olmanın bilinci ile hedeflediğimiz yolda emin adımlar ile ilerlemeye; ‘’Eğitimin Yönderi’’ olmaya devam edeceğiz.